Erbakan’a toplu saldırı! Sosyal medyada hunharca saldıran troller millete tosladı! Erbakan’a büyük destek!
Yeniden Refah Partisi Lideri Dr. Fatih Erbakan, bugüne kadar medyada haber yapılmazken, aynı medya bugün Erbakan’ı hedef alarak haber yapıyor. Peki medya, Erbakan’ı ne ile hedefine aldı? Detaylar haberimizde.

İstanbul Sözleşmesi’nin yanlışlarını dile getirince hedef haline gelen Erbakan tabiki doğruyu söylediği için eleştiriliyor. Başta sapkın LGBTİ grupları olmak üzere, sol cenahın; Fatih Erbakan’ın röportajında yer alan iki cümlesini kırparak sosyal medyada servis etmesi üzerine; Erbakan bir anda hedef haline geldi.

Karalama kampanyasına destek veren kesimler ise şöyle; sapkın LGBTİ’ler, SOL KANAT ve TROL diye nitelendirilen, hükümetin klavye delikanlıları. Sol cenahın ve sapkın gruplar olan LGBTİ’lilerin başlatmış olduğu kampanyayı ev sahibi gibi sahiplenen troller bugün büyük bir sınav verdiler. Bugün hükümet destekçilerinin kimlerle yürüdüğünü, aynı düşündüğünü, aynı baktığını ve aynı gördüğünü gördük. Temiz ve ahlaklı siyaset yapan politikacıya taş atan gruplar ne hikmetse bugüne kadar birbirlerini taşlayan gurupların yine kendileridir.

Fatih Erbakan ne diyor? Ne demek istiyor? Ne demek istiyor da yanlış anlaşılıyor veya direk hedef tahtasına oturtuluyor?

İslam hukukuna aykırı olan “İstanbul Sözleşmesi” kadın haklarını koruyan sözleşme adı altında lanse ediliyor. Hükümet tam da bu noktada KADEM aracılığı ile çok da güzel reklamlar yapmış durumda. Maalesef insanımız okuyarak, anlayarak değerlendirme yapmak yerine hükümetin söylediklerine harfi harfine koşulsuz şartsız inanmayı tercih ediyor. Bu noktada dile getirmek gerekiyor ki; hükümetin allayıp pulladığı “İstanbul Sözleşmesi” eşcinsel evlilikleri meşrulaştırıyor. Bu sebeple LGBTİ gurupları Fatih Erbakanı sevmiyor. Hatırlatalım, aynı guruplar hükümeti bugüne kadar sevmemekle birlikte şuanki zeminde hükümetin en büyük destekçileridirler.

Gelelim röportaj konusuna…

Resmi olan evlilik çatısı altında sürdürülen birliktelikleri cezalandırmayı öngören ve bu şartları yasalarla meşru zemine oturtan mevcut hükümetin, aynı hassasiyeti zina için de göstermesini bekliyor Yeniden Refah Partililer…

Yeniden Refah Partisi Avrupa Birliği’ne giriş sürecini bir çıkmaz olarak görerek, bu çıkmazda zinanın, ülkemizde suç olmaktan çıkmış olduğunu ve artık meşrulaştırıldığını dile getiriyor. Dahası, Ak Parti hükümetinin imzalamış olduğu “İstanbul Sözleşmesi”nin eşcinsel evlilikleri ülkemizde mümkün kıldığını ve meşrulaştırdığını ifade ederek bu yanlıştan dönülmesini istiyor.

“İstanbul Sözleşmesi” illeti, Türkiye tarihinde bu güne dek eşi benzeri görülmemiş en büyük kara lekedir. Habere Gel olarak bizim görüşümüz de bu yöndedir. Lozan için her fırsatta veryansın eden hükümet taraftarları, sözde uyum politikaları kapsamında milletimizi daha kötü sözleşmelerin pençesine sürükleyen hükümete, bugünkü koşullar altında nasıl oluyor da bu kadar koşulsuz şartsız destek oluyorlar?!. Hükümete gelince; bu yetkiyi kimden alıyorlar? Tabii ki milletten… “Milli irade” ile bu güce erişiyorlar.

Çarpıtılmaya çalışılan konuşmalarında Erbakan’ın demek istediği asıl konu şuydu; 15 Yaşında bir çocuk 50 yaşındaki bir adamla evlenemez diyorlar ve kişinin rızası dâhilinde bile olsa gerçekleşen bu evlilik için, suç işliyor diyerek, adamı içeri atıyorlar. Fakat 15 yaşındaki çocuk evlenmeden, nikâh akdi olmadan 50 yaşındaki adamla bu birlikteliği gerçekleştirdiğinde “rızam var” diyorsa adama bir şey yapılmayacağını savunuyorlar!… Her konuşmasında “İstanbul Sözleşmesi”nin ve yanında getirdiği tüm kötülüklerin karşısında durduğunu ifade eden Erbakan, şimdi de söylediği sözlerin içinden bir ya da iki cümleyi kırparak sosyal medyada servis eden bozuk zihniyetin hedefi oluyor.

Evlilik ve zina konusunda yapılan konuşmalardan sebep, cımbızla çekilerek servis edilen cümlelere hassasiyetle yaklaşan vatandaşlarımızın, aynı hassasiyeti; İslam hukukuna aykırı olan her ne varsa meşrulaştıran “İstanbul Sözleşmesi” için de göstermesini bekliyoruz…

Körü körüne habercilik yapmıyoruz!! Okuyoruz, anlıyoruz, görüyoruz… İslami çerçevede hassas bir şekilde yaklaşıyoruz… “İstanbul Sözleşmesi”ni tanımıyoruz ve kabul etmiyoruz… Habere Gel ekibi olarak Dr. Fatih Erbakan’ı bu konudaki net tavrı için kutluyoruz ve destekliyoruz…

Nokta…

Kaynak: Haberegel.net ● Haber Merkezi

https://www.haberegel.net/siyaset/erbakana-toplu-saldiri-sosyal-medyada-hunharca-saldiran-troller-millete-tosladi-erbakana-buyuk-destek/