Haberin doğru adresi
Refah Gündem
Refah Gündem » BÖLGESEL » Muş Merkez İlçe Başkanlığına Mustafa Altınay Seçildi

Muş Merkez İlçe Başkanlığına Mustafa Altınay Seçildi

Tarih: 27.02.20
Yazar: refah
Başlık: BÖLGESEL
Yorumlar (0)


Muş’ta bir düğün salonunda yapılan kongrede Muş Merkez ilçe başkanlığına Mustafa Altınay seçildi

Muş’ta bir düğün salonunda yapılan kongrede; saygı duruşunda, İstiklal Marşı'nın okunması ve Kur’an tilavetiyle başladı. Malazgirt İlçe Başkanı Bayram KARTAL’ın divan başkanlığı yaptığı kongrede milli görüş hareketini yeniden şahlandırmak istediklerini söyleyen İl Başkanı Eşref YEKDEŞ ; "Dr. Fatih Erbakan’ın arkasında Allah bizlere nefer olmayı nasip etti. 50 yıl evvel bir çiçekle başlayan baharı yeniden harekete geçirmek ve milli görüş hareketini şahlandırmak için yola çıktık. Muş ili ve ilçelerinde inançlı kadroların ayağa kalktığı gün bugündür" dedi.

Kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyen Refah Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Batman eski milletvekili Musa Okçu ise; “Genel Başkanımız Fatih Erbakan, Muş ilimize çok önem veriyor. Coşkulu kalabalık ile yaptığımız Muş Merkez İlçe Kongresinin hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Erbakan Vakfı Muş İl Başkanı Hakim Yonat, Malazgirt İlçe Başkanı Bayram Kartal, STK temsilcileri, il teşkilat üyeleri, gençlik kolları, kadın kolları ve çok sayıda partilinin katıldığı kongrede, Mustafa Altınay Yeniden Refah Partisi Muş Merkez İlçe Başkanı seçildi.
Yorum Yap
Kodu Güncelle