Haberin doğru adresi
Refah Gündem
Refah Gündem » BÖLGESEL » Trabzon Kadın Kolları 10 Aralık İnsan hakları Haftası ve Doğu Türkistan Açıklamaları

Trabzon Kadın Kolları 10 Aralık İnsan hakları Haftası ve Doğu Türkistan Açıklamaları

Tarih: 27.02.20
Yazar: refah
Başlık: BÖLGESEL
Yorumlar (0)


Yeniden Refah Partisi Trabzon Kadın Kolları olarak,Genel başkan yardımcısı Cemil Çolak'ın katılımıyla 10 Aralık İnsan hakları Haftası ve Doğu Türkistan'daki zulme dikkat çekmek amacıyla basın açıklaması gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Trabzon Kadın Kolları olarak,Genel başkan yardımcısı Cemil Çolak'ın katılımıyla 10 Aralık İnsan hakları Haftası ve Doğu Türkistan'daki zulme dikkat çekmek amacıyla basın açıklaması gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Trabzon Kadın Kolları Yaptığı açıklamada;

''1948 de imzalanıp yürürlüğe giren bu bildirgenin içeriği olan insan hakları ihlali 2019 'da hala devam etmektedir.
Gerek ülkemizde gerekse Müslüman diğer coğrafyalarda insan hakları ihlaline kimse "dur" demedi. Ülkemizde 2015 yılından itibaren göç yollarında ve mülteci teknelerinde yaşamını kaybeden savaş mağdurları ve ülkesini terk etmek zorunda kalan binlerce mülteci vardır.
Yine Müslüman bir ülke olan Türkmenista'nın doğusunda insan Hakları Bildirgesinin
beşinci maddesi olan"Hiç kimseye işkence yapılamaz,zalimce,insanlık dışı veya onur kırıcı davranışlarda bulunamaz", BM'ce kabul görmüş bir kuralın ayaklar altınaalındığını görüyoruz.

Yeniden Refah Partisi Trabzon Teşkilatı olarak kuvvetin,imtiyazın,menfaatin hak sebebi olarak görüldüğü günümüzde;tüm insanlığın ve mazlum coğrafyaların yaşam,mülkiyet,nesil ve insan şerefine dahil tüm unsurlarının muhafazası Inancımızın gereği olarak politikalarımızın Önceliğidir. Yeniden Büyük Türkiye ,Yeni bir Dünya kurularak insan haklarının sözde değil hakkaniyetle uygulanacağı günler
îktidarımızda gerçekleştirilecek ve insanlık sömürü düzeninden kurtularak gerçek hak ve hürriyetlerine kavuşturulacaktır.
Kamuoyuna saygılarımızla...'' denildi
Yorum Yap
Kodu Güncelle