Haberin doğru adresi
Refah Gündem
Refah Gündem » Haber » Fatih ERBAKAN Malatya Halkı İle Buluştu

Fatih ERBAKAN Malatya Halkı İle BuluştuYeniden Refah Partisi genel başkanı Dr. Fatih ERBAKAN ''Anadolu Buluşmaları'' kapsamında Malatya halkı ile buluştu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Milli Görüş'ü bugün Yeniden Refah Partisi'nin temsil ettiğini söyledi.

Temaslarda bulunmak üzere Malatya'ya  gelen genç lider Dr. Fatih Erbakan, önceki gün sanat sokağında fidan kitap kahve'de ''Gençler soruyor genç lider cevaplıyor'' programına katılıp gençlerin merak ettikleri ve gündeme dair Fatih Erbakan'a sorular yönetildiği etkinlikten sonra da bugün 8 Mart kadınlar günü münasebeti ile Ramada otelde sivil toplum kuruluşlarının kadın temsilcileriyle bir araya geldikten sonra Battalgazi ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Daha sonra ise Yeşiltepe Mahallesi'nde mahalle sakini kalabalık partililerle buluşan Dr. Fatih Erbakan, partilerinin sahip olduğu Milli Görüş zihniyetinin tüm insanlığın maddi ve manevi sıkıntılardan kurtuluşunun ilacı olduğunu belirterek şöyle konuştu:

"Milli Görüş'e sarılmadan ülkemizin, Orta Doğu'nun, İslam aleminin ve bütün insanlığın kurtulabilmesi, sömürünün, zulmün, çifte standardın adaletsizliğin, fakirliğin işsizliğin, yoksulluğun, açlığın, haksız savaşların, işgallerin ve katliamların ortadan kaldırılması mümkün değildir. Bütün bunlardan kurtuluş Milli Görüş'e bağlıdır. Bugün Milli Görüş'ü, Yeniden Refah Partisi temsil etmektedir."

Yeniden Refah Partisi genel başkanı Dr. Fatih Erbakan, Milli Görüş'ün partisini, diğer partilerden ayıran bir özellik olduğuna işaret ederek babası merhum Necmettin Erbakan'ın ülke ekonomisini ve sanayisini geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği projelerden örnekler verdi.

Fatih Erbakan Malatya'da gençler ile buluştuFatih Erbakan Malatya da Stk bayan temsilcileri ile buşuştu


Fatih Erbakan Malatya'da vatandaşlar ile sohbeti


Yorum Yap
Kodu Güncelle